גלאי טרמיטים


לאחרונה רכשנו בחרקירי מכשיר ייחודי לגילוי טרמיטים. המכשיר מאפשר לבצע בדיקה מוקדמת לגילוי טרמיטים. אנחנו מגיעים לבית הלקוח ובאמצעות בדיקה פשוטה נותנים תשובה חותכת וחד משמעית לשאלה האם קיימת בעיית טרמיטים בבית.


בדיקה לגילוי טרמיטים נעשית בעיקר משני טעמים: 

  1. כאשר מתעורר חשד להמצאות טרמיטים. עדין לא מבחינים בנזק ואין סימנים בבית אך נוצר חשד. חשד כזה יכול להתעורר עקב; טיפול טרמיטים אצל שכנים, זיהוי עצים אכולים בקרבת הבית. סימני בוץ לא ברורים על הקירות מחוץ לבית או בבית, זיהוי של כנפיים של חרק בקרבת הבית ועוד.
  2. לקראת קנייה או מכירה של בית חדש. לפני שמסכמים על רכישת בית חדש ניתן, (ללא קשר לחשד), להזמין בדיקה פשוטה וקצרה המבטיחה כי בבית החדש אין בעיית טרמיטים. במספר מועצות בארץ (ראשון לציון) דורשים את הבדיקה כחלק מטופס 4 האישור שנותנת המועצה לקראת הכניסה לבית חדש. אישור שבלעדיו לא ניתן להתחבר לחשמל. עלות הבדיקה נמוכה יחסית לנזק העתידי ולטיפול הנדרש להדברת הטרמיטים.

איך פועל הגלאי TS-3 ?

 ה – Termite Seeker 3 הוא מכשיר אלקטרוני אשר רגיש להמצאות טרמיטים. המכשיר משמיע צפצוף כאשר הוא מזהה ריכוז חריג של פחמן דו חמצני (CO-2). הטרמיטים הם מבעלי החיים המזהמים ביותר שחיים בטבע מבחינת פליטת פחמן דו חמצני. גלאי הטרמיטים רגיש לפליטת הגז ויכול אף לגלות גם טרמיט בודד. למכשיר שלוש רמות רגישות. הרגישות הבינונית איתה עובדים בדר"כ. רגישות נמוכה באמצעותה מגלים התנחלות והתקבצות גדולה באזור ספציפי ורגישות גבוהה שכאמור מסוגלת לגלות טרמיט בודד ממרחק שחל מספר סנטימטרים. המדביר מסתובב עם המכשיר בבית ומחוצה לו. מחדיר את הצינורית הדקה המחוברת למכשיר אל סדקים וגומחאות ברהיטים ובמוצרי עץ נוספים בבית ומסביבו. יכולת הזיהוי של המכשיר היא אבסולוטית.והתשובה לגבי קיום טרמיטים, שמתקבלת היא חד משמעית.
כמה עולה השירות?
בדיקה לגילוי טרמיטים עולה 380 ₪ באזור השפלה והמרכז ו 250 ₪ באזור הדרום. במידה ונמצאו טרמיטים מחיר הבדיקה ירד ממחיר הטיפול במידה והוא יבוצע ע"י חרקירי

חרקירי הדברת טרמיטים


Comments