הדברה חרקים בבית ובחצר


לתושבי באר שבע הדרום והשפלה - הדברה בבית (ג'וקים או תיקנים, נמלים ושאר חרקים) -

לאון וחרקירי שירותי הדברה מדבירים את כל סוגי המזיקים ברחבי הדרום. מזיקים כגון ג'וקים (תיקנים), נמלים, פרעושים, קרציות  ושאר מעופפים וכן נחשים ומכרסמים.
לחברת חרקירי היתר מיוחד לטפל ולהדביר את נמלי האש, שלצערינו הצליחו לחדור לארצינו (כאילו לא חסרות לנו צרות). בהזמנת הדברה חשוב להבהיר לנו כי אתם חושדים או זיהיתם קיומם של נמלים אלו. הדברתם דורשת שימוש בחומר מיוחד.
תהליך של הדברת חרקים בבית רצוי לבצע אחת לשנה לפני הקיץ. אנחנו בחרקירי נותנים שנה אחריות על הדברת ג'וקים (תיקנים) ונמלים. את ההדברה ע"י ריסוס החומר מסביב לכל הקירות בבית. חשוב לרסס בבית כאשר הוא נקי. במהלך ההדברה אין צורך לפנות את הבית החומרים אינם מסוכנים לבני אדם או לחיות המחמד. בביתים פרטיים חשוב לרסס את הביובים.
במידה וזיהיתם חרקים מכל סוג שהוא, בבית או מחוצה לו -
התקשרו לחרקירי שירותי הדברה  ואנחנו נדע מה לעשות.. צרו קשר דרך האתר וקבלו הנחה של 10%להנחה מלאו טופס צור קשר 
.

חומרי ההדברה

 ללאון בוחבוט היתר הדברה 1790 והיתר רעלים מסודר. אנו בחרקירי משתמשים בחומרי הדברה טבעיים ותיקניים המופקים מצמח הפירטרום (חרצית). חומרים טבעיים, בעלי רמת רעילות נמוכה וללא ריח.


עבודת המדביר

המדביר עובר ומרסס בכל הבית, לאורך הפאנלים, מתחת לכיורים ולצידי הארונות. אנחנו בחרקירי שירותי הדברה נוהגים הקפדה במטבח, בחדרי האמבטיה והשירותים שם נרסס גם בתוך האסלות ובביובים. כאשר החומר מתייבש רואים פס לבן רציף של אבקה עדינה לאורך כל הקירות בכל החדרים. איכות העבודה באה לידי ביטוי ברציפות הקו.
ההדברה של נמלים ותיקנים (ג'וקים) אורכת כשעה, במהלכה המדביר מרסס בתוך הבית.  בבתים פרטיים ההדברה כוללת גם ריסוס של ברכות הביוב.וריסוס על גבי הקירות החיצוניים.

בארונות אנו משתמשים בג'ל שהוא פיתיון מורעל ולכן אין צורך לפנות את הארונות.

המזרק באמצעותו מזריקים מעט ג'ל בארונות

שימו לב!!!רצוי לבצע את ההדברה בבית כאשר הוא נקי. כדי לקבל מקסימום אפקט עדיף להימנע משטיפת הבית למשך שלושה ימים לאחר ההדברה. 
לחרקירי שירותי הדברה בדרום פנית
לא טעית


Comments