מוצרים לרכישה

 צור קשר
 שאלות ותשובות
 מוצרים סוגי מזיקים
 שירותים אודות חרקירי

מלכודות: מלכודות קפיץ ומלכודות דבק במחירים אטרקטיביים

בחריקירי שירותי הדברה תוכלו לרכוש את המלכודות האפקטיביות ביותר ללכידה של מכרסמים ותיקנים.
- מלכודות קפיץ, מלכודות המתאימות לכל סוגי המכרסמים. היתרונות שלה הם בכך שהנלכד לא מת וניתן לשחררו במקום מרוחק. מלכודת זו מאפשרת להתמודד עם מכרסמים גדולים, היא רב פעמית והפינוי של המכרסם מהבית פחות מגעיל. 

- מלכודות דבק: מלכודות המתאימות בעיקר למכרסמים קטנים  היתרון שלהן הוא בזמינותן, וביכולת להכניסן למקומות המחבוא בבית. מלכודות דבק יכולות להיות בריחות שונים שאמורים למשוך את המכרסם. מלכודות הדבק לתיקנים יש בהם חומרי משיכה (פרומונים)

- הפתיון למלכודת: רצוי להשתמש בפיתיון בשרי על פני פתיונות אחרים כגון גבינה צהובה

- מיקום המלכודת: עדיף למקם את המלכודת צמוד לקיר עם הפתח בכיוון היציאה לא פינות מכרסמים נוהגים לרוץ בצמוד לקיר למקם את המלכודת באזור בו נראה המכרסם לאחרונה  מלכודות דבק למכרסמים קטנים (עכברים) היתרון ניתן למקם בארונות מטבח ובגדים.

ומלכודות תיקנים רצוי למקם מתחת כיורים או אחרי מקררים ליד תנורים כנגד תיקן גרמני.
בכל מקרה אם זיהתם יותר משלושה ארבעה תיקנים או מכרסמים מומלץ להזמין שירותי הדברה

פתיונות: כל סוגי הפתיונות (נגד מזיקים) המותרים לקהל הרחב

בחריקירי שירותי הדברה תוכלו לרכוש את פתיונות שונים שניתן לשווקם לציבור. הפתיונות שנמכרים על ידי חרקירי הם בטוחים לשימוש והמכירה מלווה בהסבר מפורט על אופן השימוש ועל הוראות הבטיחות. 

- פיתיונות הביתה לתיקנים ונמלים – במידה ובבית ישנה תופעה של נמלים ואין ברצונכם להזמין מדביר ניתן להשתמש בפתיון למניעת נמלים בבית. מוצר פלסטיק עגול. מושך את התיקנים והנמלים  באמצעות חומרי משיכה (פרומונים) החרקים אוכלים את הפיתיון ונכחדים.
המוצר בטיחותי (לא ניתן להגיע ולנגוע ברעל)  מתאים למטבחים. פיתיון כזה יכול להחזיק מעל חצי שנה. בכל מקרה יש לקרוא את הזהרות הבטיחות על תווית המוצר.

- פיתיונות לגינה ולכניסה לבית משמשים כנגד חשופיות וחלזונות. גרגרים אותם מפזרים ליד הכניסה ובחצר (מפזרים על הדשא במקום בו זיהתם את המפגע) הפיתיון אינו רעיל לצמחים. יש לקרוא את הזהרות הבטיחות על תווית המוצר

לרכישת המוצרים המוצרים צרו קשר
Comments